Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : Cēsis, Latvija

Krists Zommers Empty
PostTēma: Krists Zommers   Krists Zommers EmptyOtrdiena Septembris 24, 2013 6:18 pm

Krists Zommers sāk karjeru tenisā un cer uz augstiem panākumiem. Smile

Šis spēlētājs savas karjeras gaitas uzsāka pavisam nesen, tikai pirms 1,5 gadiem, 16 gadu vecumā. Smile Tenisā viņš nokļuva pavisam nejauši ejot garām sporta klubam, kāds viņu pasauca un jautāja, vai nevēlas trenēties tenisā, viņš atteica, bet pēc nedēļas izdomāja, ka tomēr vēlas to darīt. Viņš atrada ļoti labu Argentīniešu speciālistu Huanu Gabrielu Lingo kurš viņam ļoti daudz, ko iemācīja. Smile Tagad Krists ir ar ļoti lielām ambīcijām un līdzīgi, kā visi pārējie vēlas kļūt par labāko tenisistu pasaulē. Smile

Dzīvesvieta : LSHL

PostTēma: Re: Krists Zommers   Krists Zommers EmptyTrešdiena Septembris 25, 2013 7:13 pm

Maziņš rakstiņš par Kristu Zommeru.
Sāksim ar to, ka Krists Zommers tenisu sāka spēlēt pie Argentīniešu speciālista Huana Gabriela Lingo, to jau jūs zināt. Very Happy Tālāk, turpināja kādā Kanādas tenisa skolā, tad jau Latvijas. Krista elks ir Ernests Gulbis. Tā, ko vēl piebilst. Smile Krists vēlas uzvarēt vismaz vienu turnīru. Hmmmm........ Pēdējais ko vau piebilst pirms izlidošanas uz Australian Open ir : ''Spēlējiet tenisu un hokeju. Very Happy ''

Age : 24

PostTēma: Re: Krists Zommers   Krists Zommers EmptyCeturtdiena Septembris 26, 2013 12:04 pm

Krists ir galā un sniedz mazu interviju !

Kādas Tev izredzes šajā turnīrā?
Vislabākās, tāpat kā visiem dalībniekiem.
Vai Tev ir kāds talismans?
Tas ir Ernests Gulbis, protams viņu jau līdzi neņemšu uz katru turnīru, jo viņam pašam jāspēlē, bet viņa bilde man ir Wink
Cik uzvaras vēlies šajā turnīrā?
Tik cik vien var dabūt protams.
Paldies Tev par šo īso interviju un lai veicas !
Paldies un BB. Very Happy
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

Krists aizvadījis pirmo treniņu Austrālijā.
Tajā viņš bija ļoti aktīvs un spēlēja spēli pret Huanu Delpetero. Tajā Krists bija pārāks ar 6:4 ; 3:6 ; 7:5 (6)
Attēls no mača:
Krists Zommers Novak-djokovic-43387743
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

PostTēma: Re: Krists Zommers   Krists Zommers EmptyPiektdiena Septembris 27, 2013 5:06 am

Krists rīt aizvadīs pirmo spēli .
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

PostTēma: Re: Krists Zommers   Krists Zommers EmptyPiektdiena Septembris 27, 2013 7:12 pm

TP par Prognožu spēli !!!
7TP

+3 Serves spēks [7 -> 10]
+3 Serves stabilitāte [7 -> 10]

+1 Serves precizitāte [6 -> 7]

Age : 24

PostTēma: Re: Krists Zommers   Krists Zommers EmptySestdiena Septembris 28, 2013 5:16 am

Dzīvesvieta : Sigulda

Prasmes netiek upgreidotas turnīra laikā Wink Tam būs sava sadaļa pēc turnīra.
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

PostTēma: Re: Krists Zommers   Krists Zommers EmptySestdiena Septembris 28, 2013 3:25 pm

Krists Zommers izcīna pirmo uzvaru Australian Open, pārspējot Mike Olson, Krists spēlēs ceturtdaļfinālā.

Citējot spēli: ''Abi spēlētāji pieredzi ir smēlušies jau pirms šīs tūres sākuma un arī šoreiz pierādījās ka Maika tehnika ir ļoti laba! Pirmajā setā viņam nebija problēmu apspēlēt Kristu ar 3:1. Tomēr fiziskajā sagatavotībā Maiks vēl krietni atpaliek no izturīgā Zommera, kurš sāka spēlēt ļoti pacietīgi, un izcīnīja uzvaru otrajā setā. Acīmredzot, Maiks bija parādījis visu ko spēja jau pirmajā setā un viņš kapitulēja visā spēlē ar 3:1 ; 2:4 ; 0:3. Apsveicu Kristu ar panākumu smagā mačā!''
Statistika:
Spoiler:
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

Krists uzvar arī otrajā spēle, pārspējot D.Diesel, Krists spēlēs 1/2 ar N.Kraukli.

Citējot spēli : ''Pēdējā ceturtdaļfināla spēle sākās ar Dīzela dominansi un pārliecinošu 3:0 uzvaru pirmajā setā. Tomēr otrā seta sākumā breika iespēja bija jau Zommeram. Pirmajā geimā viņš to neizmantoja, taču jau vēlāk izvirzijās vadībā ar 2:1 un pārsvaru noturēja ar labām servēm. Rezultāts 3:1
Trešais sets jau bija jūtami saspringts. Lai arī abi spēlētāji bija manāmi saguruši, tie spēja uzvarēt savas serves. Pirmais kurš salūza biaj Dīzels, taču Krists nespēja pabeigt maču pie 2:1 un savas serves! Dīzels tomēr nespēja aizķerties un ar dubultkļūdu atkal zaudēja savu servi, pēc tam atzīstot Krista pārākumu arī visā mačā ar 3:0 ; 1:3 ; 2:4.''
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

Krists uzvar 1/2 un finālā tiksies ar brāli Uvi.

Citējot spēli :''Otru pusfinālu varētu uzskatīt par neprognozējamu. Tājā tikās milzenis Zommers un, līdz šim, visstabilāk spēlējošais Krauklis. Par favorītu uzskatāms Krauklis.
Spēle gan sākās līdzīgi, taču viss mainījās kad Nikodems vinnēja divus geimus pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 4:3. Ļoti neraksturīgi, viņš nespēja breiku nosargāt un atdeva pārsvaru Krista rokās. Lai gan rezultāts 5:4 nav uzskatāms par pārsvaru ja jāuzņem pretinieka serve, zināms spiediens uz Kraukli bija un ar to viņš galā netika. Pirmajā setā pārāks Krists ar 6:4.

Otru setu atkal labāk sāka Krauklis izvirzoties vadībā ar 3:1. Garu izspēļu bija maz, tāpēc par nogurumu jāsūdzās nebija ne vienam, ne otram. Patiešām, Nikodems šodien izskatījās ļoti apjucis un neraksturīgi sev atkal izsēja pārsvaru un nācās spēlēt no aizmugures. Līdzīgi kā pirmajā setā, arī tagad viņš pie rezultāta 5:5 nespēja noturēt savu servi un pēdējā geimā izskatījās bezspēcīgs. Spēles gala rezultāts labvēlīgs Kristam Zommeram 6:4 ; 7:5.''
Statistika:
Spoiler:
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

PostTēma: Re: Krists Zommers   Krists Zommers EmptySvētdena Septembris 29, 2013 6:05 am

Krists cītīgi jau sācis gatavoties FINĀLAM ar savu brāli Uvi.

Dzīvesvieta : Lshl!:D

Neapvainojies, bet var redzēt ka tu gandrīz nemaz neieguldi darbu un plūc Matīsa un jesenda laurus . Jo citējot spēļu aprakstus tu neieguldi nekādu darbu. Man neskauz, nedomā.

P. S. Krauklis ir devies uz Poliju. Viņš nevarēja spēlēt finālā. Tāpēc viņš speciāli zaudēja. Vēlāk būs viss tiešāk pateikts. Kaut gan ja paskatās viņa spēlētāja lapā visu var saprast!
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

san4o rakstīja:
Neapvainojies,  bet var redzēt ka tu gandrīz nemaz neieguldi darbu un plūc Matīsa un jesenda laurus . Jo citējot spēļu aprakstus tu neieguldi nekādu darbu. Man neskauz, nedomā.

Es nemaz nemēģinu tēmēt uz to žurnālista titulu, es vnk citēju spēli, lai man pašam vieglāk pārskatīt savā spēlētāja lapā sasniegumus. Wink
san4o

san4o

Ārpus. Tad viss kārtībā. Es vien vienkārši domāju ka tu gribi šādi saņemt tp. =)
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

Nē, man nemaz nevajag Very Happy
Man šādi ir pārskatāmāk un beigās pēc turnīra apkopošu visu un kārtīgu rakstu uzrakstīšu Wink
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

PostTēma: Re: Krists Zommers   Krists Zommers EmptyPirmdiena Septembris 30, 2013 4:41 am

Krists cieš smagu sakāvi finālā pret savu brāli.

Citējot spēli: ''Šodien pirmajā turnīrā "Australian Open" notika lielā finālspēle, starp diviem brāļiem Uvi Zommeru un Kristu Zommeru. Laika apstākļi bija ideāli tenisa spēlei. Spēles sākums pavērsās diezgan neinteresants, (tāda bija visa spēle Krists Zommers Icon_sad) jo Uvis izskatījās 2 galvas tiesas labāks par savu brāli. pirmais sets noslēdzās ar (6-0) otrajā setā galīgi nenotika nekas intersants un atkal ar (6-0) uzvarēja Uvis, bet trešajā setā pie rezultātiem (1-0) un (4-0) Kristam bija labas izredzes paņemt geimu, bet viņš izlaida 30-0 un 30-15 pārsvarus un zaudēja! Iespējams meistarīgāks tenisists būtu uzvarējis! Apsveicam Uvi ar pārliecinošo uzvaru :)Un iespējams, ka daudzi bija gaidījuši interesantāku finālu, jo dažas R16 spēles bija interesantākas par šo finālu, kur bija (6-0, 6-0, 6-0) ceram, ka citos turnīros tiešām fināli būs interesantāki.''
STATISTIKA:
Spoiler:
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

Ir paziņota reitingu tabula, Krists atrodas 2. vietā tūlīt aiz sava brāļa Uvja.
KRisTiNs

KRisTiNs

Age : 24

PostTēma: Re: Krists Zommers   Krists Zommers EmptyPiektdiena Oktobris 11, 2013 11:43 am

Krists aktīvi gatavojas pirmajam mačam otrajā turnīrā viņa profesionālā karjerā.
Maza intervija ar Kristu.
Kādas sajūtas pēc iepriekšējā turnīra ?
Teikšu godīgi, sūdīgas, jo zaudēju savam jaunākajam brālim.
Vai mēģināsi kaut ko līdzīgu izdarīt šajā turnīrā ?
Nē, es mēģināšu labāk, man jāuzvar Uvis un tad viss būs Ok.