Join date : 21.09.13
Age : 26
Dzīvesvieta : Sigulda

Australian Open 2013 Empty
PostTēma: Australian Open 2013   Australian Open 2013 EmptyCeturtdiena Septembris 26, 2013 2:31 pm

Dzīvesvieta : Lshl!:D

PostTēma: Re: Australian Open 2013   Australian Open 2013 EmptyCeturtdiena Septembris 26, 2013 2:33 pm

Arthur Grosberg - Roberts Gaļickis

Dienas pirmā spēle sākas ar Gaļicka dominēšanu, pirmajā setā paņemot abas savas serves un arī breiku. Grosbergs, acīmredot, tikai iesildījās un otrajā setā parādīja savu spēku uzvarot visus trīs geimus. Lielākā daļa skatītāju sagaidīja saspringtu mača noslēgumu, taču Gaļickis visu intrigu ātri vien noraka uzvarot visā mačā ar 3:0 ; 0:3 ; 3:0.

Statistika

Spoiler:

Jack Sparrow - Donald McDonald

Nākamie laukumā devās divi ārzemnieki - Džeks Sperrovs un Donalds Makdonalds. Arī šis mačs sākās ar viena spēlētāja dominanci, un Makdonalds ātri vien izvorzijās vadībā ar breiku kuru noturēja līdz seta beigām 1:3. Sperrovs nebija gatavs padoties un ieguvis ''otro elpu'' sāka atspēlēties. Otrajā setā labāks izrādijās Džeks uzvarot ar 3:0.
Ieguvis pārsvaru Sperrovs neapstājās un pabeidza maču ar izcilu izspēli. Skaista atspēlēšanās, taču Makdonalds izrādīja potenciālu kļūt par spēcīgu pretinieku. Mača rezultāts 1:3 ; 3:0 ; 3:1.

Matīss Kokins - Kristers Plūme

Šeit spēle jau no pirmās izspēles bija līdzīga. Pirmajā setā pārsvaru ieguva Matīss un pie Kristera serves viņam bija setbumba! To viņš neizmantoja un Plūme setu noveda līdz taibreikam. Taibreiku veiksmīgi iesāka Kokins, taču atkal nespēja nobeigt setu un izlaida 3:1 pārsvaru. Dramatiskā taibreikā uzvaru svinēja Kristers Plūme ar 7:5.
Saņēmis pārliecību Kristers bija kā lokomatīve un pārbrauca pāri Kokinam ar 4:3 (7:5) ; 3:1.

Age : 24

PostTēma: Re: Australian Open 2013   Australian Open 2013 EmptyPiektdiena Septembris 27, 2013 11:53 am

Mārtiņš Ozlols - Mareks Enģelis

spēli labāk iesāka Mareks Enģelis, pie savas serves uzvarot pirmo geimu, tālāk, jau atlikušajos geimos spēli kontrolēja Mārtiņš un uzvarēja setā ar (3-1), otrajā setā jau daudz labāk sāka Mārtiņs, bet pie rezultāta (2-0) Mareks guva 1 geimu un pietuvojās, bet tomēr spēka vairs nepietika un laimīgu uzvaru spēlē guva Mārtiņš Ozols ar rezultātu (3-1, 3-1) Vēlēsim veiksmi Mārtiņam turnīra turpinājumā. Smile

Spoiler:

Age : 24

PostTēma: Re: Australian Open 2013   Australian Open 2013 EmptyPiektdiena Septembris 27, 2013 12:44 pm

Krizs Labaisvards - Nikodems Krauklis

Šajā spēlē salīdzinot ar citām nebija lielas intrigas, jo Nikodems bija pārliecinoši labāks par poli Krizu un sagrāva viņu divos setos (3-0, 3-1) Bet varbūt tas nebija poļu spēlētāja patiesais spēks??? Varbūt citos turnīros viņš būs jau galvenais favorīts?

Spoiler:
san4o

san4o

Paldies krīžu par labo spēli.

Age : 24

Deniss Danilovs - Uvis Zommers

Šī spēle bija ļoti, ļoti intersanta, pirmo setu ar 4-2 uzvarēja Uvis Zommers, kas iespējams bija brīnums Smile Otrajā setā ar tādu pašu rezultāju uzvarēja Deniss, bet trešajam setam vairāk spēka bija Palicis Uvim, kas ar 3-1 uzvarēja tātad spēles rezultāts bija (4-2, 2-4, 1-3) apsveicam Uvi un vēlam labu turpinājumu. Smile

Uvis Zommers - Ričards Gaļickis

Šī bija pirmā 1/8 fināla spēle, kurā Sacentās Uvis, pret Ričardu. Šajā mačā nebija īstas cīņas, jo Visos geimos pārliecinošs pārsvars bija Uvim, vienīgā pretestība, ko spēja izrādīt Ričards bija pēdējajā geimā, kad Uvim bija jāpsvīst, lai uzvarētu pēdējo bumbu. Smile

KRisTiNs rakstīja:
tavs jau bija, un tu uzvarēji pret olsonu, tikai jesand vēl nav ielicis rezultātu, jo ir rīgā

Nikodems Krauklis - Mārtiņš Ozols

Šīs spēles sākums bija ļoti ieintriģējošs, jo Abi spēli iesāka labi! Bet tomēr 1. setā Nikodems bija labāks ar rezultātu (3-1) otrajā setā labāk jau bija saglabājies Krauklis un sakāva savu bezspēcīgo pretinieku ar (3-0) Daudzi ir teikuši, ka Nikodems ar Uvi ir lielākie favorīti uz Australian open iegūšanu, redzēsim vai tā arī notiks???

Spoiler:

Captain Jack Sparrow - Kristers Plume

Par galveno un nepārspējamo favorītu tika uzskatīs Sparrows, kurš bija ļoti pārliecināts par sevi pirms šīs spēles, taču pirmais sets norādīja uz ko citu Smile Daudz koncentrētāks uz spēli bija Kristers kurš veica izrāvienu, un noveda spēli līdz taibreikam, taču tajā atzina oponenta pārrākumu un zaudēja setā ar (4-3) Otrajā setā jau visi spēki bija izsmelti un pārliecinošu uzvaru ar (3-0) tātad spēle beidzās ar (4-3, 3-0) Sparrowa labā.

Rīt tiks izspēlētas atlikušās 1/8 fināla spēles un iespējams uzzināsim jau pat 1/2 dalībniekus, labu veiksmi visiem Smile
jesand
Admin
jesand

Age : 26

PostTēma: Re: Australian Open 2013   Australian Open 2013 EmptySestdiena Septembris 28, 2013 7:23 am

Robic rakstīja:
1/2 finālos un finālos būs video!
Krists Zommers - Mike Olson

Abi spēlētāji pieredzi ir smēlušies jau pirms šīs tūres sākuma un arī šoreiz pierādījās ka Maika tehnika ir ļoti laba! Pirmajā setā viņam nebija problēmu apspēlēt Kristu ar 3:1. Tomēr fiziskajā sagatavotībā Maiks vēl krietni atpaliek no izturīgā Zommera, kurš sāka spēlēt ļoti pacietīgi, un izcīnīja uzvaru otrajā setā. Acīmredzot, Maiks bija parādījis visu ko spēja jau pirmajā setā un viņš kapitulēja visā spēlē ar 3:1 ; 2:4 ; 0:3 Apsveicu Kristu ar panākumu smagā mačā!

Ahmad Lubrikantonikos - Dear Diesel

Pēdējais astodaļfināla mačs iesākās ar abu spēlētāju izcilām servēm, taču pie rezultāta 2:2 Dīzels beidzot lauza pretinieka servi un to noturot uzvarēja pirmajā setā ar 4:2. Kopumā, Dīzels parādīja ka ir cīnītājs, vairākas reizes izvelkot ''neizvelkamās'' bumbiņas. Viņam arī perfekts otrais sets un panākums ar 4:2 ; 3:0.
Statistika :
Spoiler:
jesand
Admin
jesand

Age : 26

PostTēma: Re: Australian Open 2013   Australian Open 2013 EmptySestdiena Septembris 28, 2013 2:59 pm

K. Zommers - D. Diesel

Pēdējā ceturtdaļfināla spēle sākās ar Dīzela dominansi un pārliecinošu 3:0 uzvaru pirmajā setā. Tomēr otrā seta sākumā breika iespēja bija jau Zommeram. Pirmajā geimā viņš to neizmantoja, taču jau vēlāk izvirzijās vadībā ar 2:1 un pārsvaru noturēja ar labām servēm. Rezultāts 3:1
Trešais sets jau bija jūtami saspringts. Lai arī abi spēlētāji bija manāmi saguruši, tie spēja uzvarēt savas serves. Pirmais kurš salūza biaj Dīzels, taču Krists nespēja pabeigt maču pie 2:1 un savas serves! Dīzels tomēr nespēja aizķerties un ar dubultkļūdu atkal zaudēja savu servi, pēc tam atzīstot Krista pārākumu arī visā mačā ar 3:0 ; 1:3 ; 2:4.

Pusfināli

U. Zommers - J. Sparrow
K. Zommers - N. Krauklis

Pusfināli tiks spēlēti līdz divu setu uzvarai, katrā setā izspēlējot līdz 6 geimiem.
jesand
Admin
jesand

Age : 26

Pusfināli

Uvis Zommers - Jack Sparrow

Pirmais 1/2 fināls sākās ar Uvja Zommera diviem uzvarētiem geimiem. No sākuma pārliecinoši paņēmis savu servi, viņš izmantoja iespēju un lauza vēl neiesilušā Džeka servi. Ātri vien Sperrovs atguvās un pēc četriem geimiem rezultāts 2:2.
Punkti vairs netika dāvināti un abiem nācās pasvīst pie savām servēm, taču servētāji bija ļoti stabili. Nākamajos sešos geimos servētājs uzvarēja savu servi un pēc desmit geimiem rezultāts 5:5. Zommers kārtējo reizi paņemot savu servi, pēkšņi mainīja taktiku un aktīvi devās pie tīkla. Risks deva rezultātu un pirmais sets beidzās ar Uvja uzvaru 7:5.

Džeka ķermeņa valoda liecināja, ka viņš ir morāli sagrauts un to parādīja arī viņa spēle. Uvim nebija problēmu uzvarēt arī otrajā setā un kārtīgi pazemot Sperrovu. Spēles gala rezultāts 7:5 ; 6:0