Multigaming Tennis Tour
Multigaming Tennis Tour


Play-by-post career game
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Mikus Rodžers

Go down 
AutorsZiņojums
Skipper




Number of posts : 10
Pieredze : 12
Reputācija : 0
Join date : 29.09.13

Mikus Rodžers Empty
PostTēma: Mikus Rodžers   Mikus Rodžers EmptySvētdena Septembris 29, 2013 11:59 am

Mikus Rodžera
Dienasgrāmata
Atpakaļ uz augšu Go down
Skipper




Number of posts : 10
Pieredze : 12
Reputācija : 0
Join date : 29.09.13

Mikus Rodžers Empty
PostTēma: Re: Mikus Rodžers   Mikus Rodžers EmptySvētdena Septembris 29, 2013 12:04 pm

29-09-2013
Šodiena sākās kā parasti. Piecēlos 8:00 no rīta, pabrokastoju un kā jau parasti to daru svētdienās, devos uz OSC aizvadīt savu kārtējo treniņu. Treniņš izdevās ļoti labs un trenere paslavēja, jutos iepriecināts, bet nekas neprasts un devos uz dušām. Iznācis no ģērbtuves mani sagaidīja trenere ar kādu jocīga paskata vīrieti, viņš uzsāka ar mani sarunu latviešu valodā, bet bija jūtams franču dialekts. Izrādās, ka viņš ir aģents un viņam patīk mans spēles stils, saka, ka padarīšot mani par zvaigzni... Esmu apjucis... Nezinu ko darīt...
Atpakaļ uz augšu Go down
Skipper




Number of posts : 10
Pieredze : 12
Reputācija : 0
Join date : 29.09.13

Mikus Rodžers Empty
PostTēma: Re: Mikus Rodžers   Mikus Rodžers EmptySvētdena Septembris 29, 2013 1:06 pm

Atvēru sporta žurnālu un atradu šo nelielo rakstu, man nav ko teikt...
Šo Es nebiju gaidījis... Laikam tas ir nopietnāk nekā biju domājis! Parādījusies tāda motivācija... Šī ir mana lielā iespēja!

Mikus Rodžers Images
Atpakaļ uz augšu Go down
Skipper




Number of posts : 10
Pieredze : 12
Reputācija : 0
Join date : 29.09.13

Mikus Rodžers Empty
PostTēma: Re: Mikus Rodžers   Mikus Rodžers EmptyPirmdiena Septembris 30, 2013 8:29 pm

Šodien visu dienu aizvadīju smagos treniņos, šī iedvesma, kas parādījusies tiek izmantota, esmu uzlabojis savas prasmes un tehniku... Jūtu, ka nelaidīšu šo garām!
Nesen man zvanīja kāds vīrietis un paziņoja par manu pirmo treniņu viņa vadībā, saka, ka būs mans treneris...
Atpakaļ uz augšu Go down
Skipper




Number of posts : 10
Pieredze : 12
Reputācija : 0
Join date : 29.09.13

Mikus Rodžers Empty
PostTēma: Re: Mikus Rodžers   Mikus Rodžers EmptyCeturtdiena Oktobris 03, 2013 7:21 pm

Vakar saņēmu urīn analīzes rezultāti, kaut kas viņus neapmierina, piesienas par dopingu, bet Es neesmu neko lietojis, pamatīgi sāku uztraukties... Kā var viss karāties mata galā vienas kļūdas dēļ? Es esmu 100% pārliecināts, ka tur viss ir tīrs, ka viņi pieļāvuši kādu kļūdu. Ceru, ka atradīs šo kļūdu un ka tā nesabojās manu vel nesākušos karjeru...

Ja viss noritēs kā vajag, tad drīzumā notiks jau pirmais mačs!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mikus Rodžers Empty
PostTēma: Re: Mikus Rodžers   Mikus Rodžers Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mikus Rodžers
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Multigaming Tennis Tour :: Latviski :: Spēlētāju mājaslapas-
Pāriet uz: