Multigaming Tennis Tour
Multigaming Tennis Tour


Play-by-post career game
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Tualetes papīrs cepts krāsnī!

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
matiss.kokins




Number of posts : 64
Pieredze : 105
Reputācija : 1
Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : Cēsis, Latvija

Tualetes papīrs cepts krāsnī! Empty
PostTēma: Tualetes papīrs cepts krāsnī!   Tualetes papīrs cepts krāsnī! EmptyPirmdiena Oktobris 07, 2013 6:35 pm

Labvakar, visi MGTT biedri un lietotāji! Šovakar esmu nolēmis rakstīt kādu rakstu ar dīvainu nosaukumu "Tualetes papīrs cepts krāsnī" Kāpēc šāds nosaukums??? Nejautājiet man, to izdomāja mans gudrais Einšteina prāts runājiet ar viņu. Very Happy

Indiānvelsas turnīrs ir sācies un spēlētāji ir gatavi kļūt par turnīra uzvarētājiem. Mans spēlētājs, Matīss Kokins uzvarēja pirmajā spēlē un pēc šīs spēles bija ļoti priecīgs un aizgāja uz bāru un netīšām nodzērās tā, ka 2 dienas gulēja gultā ar halucinācijām Very Happy (WopS) Very Happy Njā, tātad 3 dienā Matīss izdomāja piecelties no gultas un ieēst. Smile Njā un lūk mans prāts izdomāja, ka ēst var visu, un es ēdu tārpus un vēl nezin ko, es pat apēdu 2 šķīvjus Very Happy Njā es viņu nesen satiku treniņā, izskatījās pēc SuperGirla Very Happy viņš bija pielicis mākslīgās krūtis un sarunājās ar kkādiem čaļiem! Vierd... vai tiešām viņš ir kļuvis jeb GRIB KĻŪT PAR TRANSFESTĪTU? cerams, ka tāds viņš nekļūs, bet tagad runāsim par Tualetes papīru ceptu krāsnī!

Ņemam 200 ruļļus papīra;
paņemam 2 g cepešpapīra;
1mg tualetes papīra Very Happy;

Paņemam 200 ruļļus parastā papīra un iemetam kaklā Very Happy Kaklu izskalojam ar tualetes papīru un ietinam masu cepešpapīrā, cepam 3 sek un WOLLĀ tualetes papīrs cepts krāsnī gatavs Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
jesand
Admin
jesand


Number of posts : 49
Pieredze : 90
Reputācija : 2
Join date : 21.09.13
Age : 26
Dzīvesvieta : Sigulda

Tualetes papīrs cepts krāsnī! Empty
PostTēma: Re: Tualetes papīrs cepts krāsnī!   Tualetes papīrs cepts krāsnī! EmptyPirmdiena Oktobris 07, 2013 6:53 pm

Tualetes papīrs cepts krāsnī! Drunk-guy1

Matīss Kokins atrasts Vālstrītas grāvī!!!


Tenisa tūres spēlētājs Matīss Kokins peč savas uzvaras pirmajā kārtā atrasts guļot slavenās Vālstrītas grāvī! Dažu minūšu laikā ap slavenību sapulcējās liels pulks ar žurnālistiem. Matīsa aģents veikli paspēja aizdzīt zinātkāros un nogādāt Matīsu atpakaļ viensīcas istabiņā.

Pēdējās ziņas liecina, ka tenisista istabā atrastas kokaīna un tualetes papīra pēdas. Viens no Matīsa draugiem policijai pavēstījis ka viņš bija nolēmis mainīt dzimumu.

Tikmēr vietējajā bārā '' The Legal Stuff '', bārmenis pastāstījis ka Matīss ciemojies pie viņiem un pasūtījis trīs litrus ''zaļās dziras''. Kāds aculiecinieks nobildējis šādu situāciju. Tualetes papīrs cepts krāsnī! Hqdefault

Visticamāk viņš šadā stāvoklī ieradies arī treniņos..... Tenisista treneris Žu Lī Ņings atvainojās Matīsa vietā un atgādināja savu salveno frāzi : Tualetes papīrs cepts krāsnī! 3sqfun
Atpakaļ uz augšu Go down
https://mgtennistour.latvianforum.net
san4o

san4o


Number of posts : 33
Pieredze : 39
Reputācija : 0
Join date : 24.09.13
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Tualetes papīrs cepts krāsnī! Empty
PostTēma: Re: Tualetes papīrs cepts krāsnī!   Tualetes papīrs cepts krāsnī! EmptyPirmdiena Oktobris 07, 2013 7:19 pm

Nikodems Krauklis Stāsts par savu treniņu ar Kokinu.

".... Es kā vienmēr biju draudzīgs, ejot uz treniņiem ar savu pēdējo maizi pabaroju baložus. (jo visu naudu biju aizsutijusi mātei). Es kā ierasts katru rītu vai kur es arī atrastos vispirms veicu kros. (no bbaložiem līdz stadionam, nieka 39 km) es vēl nebiju pat iesildijies kad korts jau bija klāt. Korts kā korts, nekas mani nepārsteidza (pat ne tas ka tas bija asfalta segums =D) drīzāk mani pārsteidza tas bezdzimuma radījums ar ko es spēlēju. Es viņu sagrāvu, kaut gan diezgan nepārliecinoši 3:0 un 3:0 . Vēlāk es dzirdēju dažādas baumas par viņu..., bet tas jau ir cits stāsts....... "
Atpakaļ uz augšu Go down
matiss.kokins




Number of posts : 64
Pieredze : 105
Reputācija : 1
Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : Cēsis, Latvija

Tualetes papīrs cepts krāsnī! Empty
PostTēma: Re: Tualetes papīrs cepts krāsnī!   Tualetes papīrs cepts krāsnī! EmptyOtrdiena Oktobris 08, 2013 8:14 am

Cik es sapratu, jūs mani izaicinat uz dueli??? Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
san4o

san4o


Number of posts : 33
Pieredze : 39
Reputācija : 0
Join date : 24.09.13
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Tualetes papīrs cepts krāsnī! Empty
PostTēma: Re: Tualetes papīrs cepts krāsnī!   Tualetes papīrs cepts krāsnī! EmptyOtrdiena Oktobris 08, 2013 10:02 am

Nu ,nu.....ja!tev nav izredzu!
Atpakaļ uz augšu Go down
matiss.kokins




Number of posts : 64
Pieredze : 105
Reputācija : 1
Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : Cēsis, Latvija

Tualetes papīrs cepts krāsnī! Empty
PostTēma: Re: Tualetes papīrs cepts krāsnī!   Tualetes papīrs cepts krāsnī! EmptyOtrdiena Oktobris 08, 2013 5:23 pm

Tātad, ja mani izaicina uz dueli, sākšu atklāt visus noslēpumus par jesand jeb īstajā vārdā Jāni Norveli! Smile

Tātad ir pienākušas ziņas, ka Jānis ir 4 gadus sēdējis cietumā, par to, ka bija daudzsievībā! Viņš šo turnīru viņš arī veidoja tāpēc, ka viņš pēc tam ir izdomājis, ka, ja nevar būt daudzsievība, būs daudzvīrība un nolēma kļūt par geju Smile Baumo, ka viņam visvairāk no visiem ir iepaticies NIKODEMS KRAUKLIS, man ir ļoti žēl Nikodema, bet nu vienīgais ko es tagad varu teikt ir slavenais Matīsa trenera sauciens:
Haaaa Gaaaayyyyy! Very Happy

Šī līga ir ļoti jauna un aktīvi trenējas tikai 12 spēlētāji, kur palikuši pārējie 8???
Pieminēsim kritušos, bet viņi ir krituši jesanda skaudrajā pediņu varā! Very Happy cerēsim, ka šajā līgā vairs nebūs jaunu uzbrukumu un līgai būs garš mūžs, bet tagad man ir jābēk, jo Norveļa kungs ir ieradies pie manis ar lomiku un es vēl gribu dzīvot, bet tomēr es nepaspēju glābiet mani ahldKfvbailgvb slzfrg...
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Tualetes papīrs cepts krāsnī! Empty
PostTēma: Re: Tualetes papīrs cepts krāsnī!   Tualetes papīrs cepts krāsnī! Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Tualetes papīrs cepts krāsnī!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Multigaming Tennis Tour :: Latviski :: Prese-
Pāriet uz: