Multigaming Tennis Tour
Multigaming Tennis Tour


Play-by-post career game
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+)

Go down 
AutorsZiņojums
matiss.kokins




Number of posts : 64
Pieredze : 105
Reputācija : 1
Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : Cēsis, Latvija

Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+) Empty
PostTēma: Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+)   Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+) EmptyOtrdiena Septembris 24, 2013 12:54 pm

Latvijas tenisists, Matīss Daniels Kokins ir Sācis savu karjeru lielajā profesionālajā tenisā.

Matīss ar tenisu nodarbojas jau no 5 gadu vecuma. Smile Viņu šajā sporta veidā ievilka viņa vecāki! Matīsa vecāki bija izcili spēlētāji, viņa māte ir bijusi Nr. 1 pasaulē veselus 4 gadus. Matīsa tēva augstākais sasniegums bija ranga 3 vieta kur viņš pavadīja 10 mēnešus. Matīss grib atkārtot savas mātes saniegumus un kļūt par pasaules 1 nummuru. Protams šādi ir visu spēlētāju mēŗķi šajā līgā, bet Matīss ir gatavs un ir plānojis treniņnometni pirms pirmā turnīra, nometne notiks 2 nedēļas Austrālijā. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
matiss.kokins




Number of posts : 64
Pieredze : 105
Reputācija : 1
Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : Cēsis, Latvija

Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+) Empty
PostTēma: Re: Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+)   Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+) EmptyTrešdiena Septembris 25, 2013 3:39 pm

Šodien agri no rīta Matīss ir devies uz Austrāliju, uz savu treniņnometni, lai kārtīgi sagatavotos pirmajam MGTT turnīram, kurš notiks tieši Austrālijā. :)Lidostā par brīnumu bija ļoti daudz cilvēku - pavadītāju. Matīss nemaz nezināja, ka viņš ir tik mīlēts un viņam ir tik daudz fanu, kas viņu atbalstītu un novēlētu to labāko.

Man Klibam Zirneklim izdevās noķert Matīsu īsi pirms lidojuma. Smile

K.Z Sveiks, Matīss! Kā jūties neesi uztraucies par iznākumu, kā veiksies un vai izpildīsi savu uzdevumu?
M.D.K Sveiks Klibais! :DProtams man ir liels uztraukums, kā nekā pirmais turnīrs karjerā, es domāju, ka šāds uztraukums ir visiem dalībniekiem. Smile
K.Z Stāsti ar kādas firmas lidmašīnu lidosi?
M.D.K Jūs visi zināt ir tāda kompānija "Ryanair" nu lūk, šai kompānijai ir rezerves kompānija, ko sauc par "Lielais Sūdumušas Felicitas lidojums pa gaisu" nu lūk, šī būs arī tā kompānija ar kuru es lidošu. :DAtpakaļ es ceru, ka jau lidošu ar "RyanAir"
K.Z Kāpēc nometne tieši Austrālijā???
M.D.K Jo pirmais turnīrs ir tur un jāadoptējas apstākļiem.
K.Z Labi, tev jāizlido!!!
M.D.K Labi uz redzēšanos. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
matiss.kokins




Number of posts : 64
Pieredze : 105
Reputācija : 1
Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : Cēsis, Latvija

Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+) Empty
PostTēma: Re: Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+)   Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+) EmptyPiektdiena Septembris 27, 2013 11:38 am

Vakar sākās lieliskais tenisa turnīrs Australian open, šis turnīrs visiem dalībniekiem bija īsts pārbaudījums, un pagaidām uzvar tie, kam ir jāuzvar.

diemžēl Matīsam Kokinam šis pirmais turnīrs šosezon ir beidzies vēl nesācies, jo pirmajā kārtā zaudēts Kristeram Plūmei. Sad Pirmajā setā bija laba un sīva cīņa, bet taibreikā tika piedzīvots zaudējums, otrajā setā spēka vairs nebija un tika piedzīvots zaudējums 3-1, cerams, ka šis būs neveiksmīgākais turnīrs karjerā un citi turnīri Matīsam būs labāki Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+) Empty
PostTēma: Re: Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+)   Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+) Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Matīsa Daniela Kokina mājaslapa (SA+)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Multigaming Tennis Tour :: Latviski :: Spēlētāju mājaslapas-
Pāriet uz: