Multigaming Tennis Tour
Multigaming Tennis Tour


Play-by-post career game
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Nikodems krauklis

Go down 
AutorsZiņojums
san4o

san4o


Number of posts : 33
Pieredze : 39
Reputācija : 0
Join date : 24.09.13
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Nikodems krauklis Empty
PostTēma: Nikodems krauklis   Nikodems krauklis EmptyOtrdiena Septembris 24, 2013 6:03 pm

Man stāsts par spēlētāju būs nedaudz savādāks...

Nikodems piedzimu un tulīt viņa māte nomira...Tēvs bija no ģimenes pazudis tiko kā uzināja ka viņa dzīvesbiedre ir stāvokli!Ta nu nikodems 5 gadus nodzīvoja bāreņu patversmē līdz viņu adoptēja kāda poļu ģimene!Nikodems nemaz negribēja airauties ar tenisu,bet viņa patēvs stingri uz to uzspieda!viņš bija diezgan necils tenisits,bet savam dēlam gribēja dot to ko bērnībā pats nebija ieguvis!tā nu nikodems negribīgi uzsāka savas tenisa gaitas,viņš nebija nekāds labss spēlētājs!Diezgan liela viduvējība!Viss mainījās kad viņa patēvs nomira!Nikodemam tas bija smags trieciens!
Nikodema patēvs pateica savas delam pēdējo vēlēšanos,lai viņš nenodarbojas ar tenisu ja negrib.Galvenais lai viņš savai dzīvei rada piepildijumu!
Nikodems nemeta plinti krūmos!Viņš izvilka savu treniņtērpu un savas skumjas centās nomākt tenisa laukumā!Nu jau tā bija pavisam cita spēle,jo viņš spēlēja no sirds un dvēseles!viņam izdodas viss!Viņam ir daudz un dažādas stiprās puses,tieši tas padaro šo spēlētāju stipru un neprognozējumu!
Atpakaļ uz augšu Go down
san4o

san4o


Number of posts : 33
Pieredze : 39
Reputācija : 0
Join date : 24.09.13
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Nikodems krauklis Empty
PostTēma: Re: Nikodems krauklis   Nikodems krauklis EmptyTrešdiena Septembris 25, 2013 4:48 pm

Izrakakts no Nikodema Kraukļa dienasgrāmatas!

"....25.09.2013. šodien man atnāca uzaicinājums doties uz Australian open!es laikam piekrītīšu.Jo man steidzami vajag naudu,mana mātē ilgi bez naudas neizstiks.iemesla kāpēc es negribu to darīt ir tas ka svēdien ir man tēva bēres(patēva)!es ceru ka viņš sapratīs,un ja tajā dienā būs spēle es noteikti centišos to vinēt par godu viņam.Bet nē!Tas nebūs labi,es viņam apsoliju ka katru viņa dzimšanas dienu apciemošu viņu!es NEKAD nelauzīšu so solijumu!Ganjau es ar māti kkā iztikšu!katrā gadijumā es tur braukšu,bet svēdien došos atpakaļ!es zinu ka ta s izmaksās dargi,bet es nespēju darīt savādāk!Buš japaņem kredīts!Ja uzvarēšu tad vissu atmaksāšu,ja ne tad pārdošu savas kedas un vienu no pēdājam 3 profesionālajām raketēm!
Atpakaļ uz augšu Go down
san4o

san4o


Number of posts : 33
Pieredze : 39
Reputācija : 0
Join date : 24.09.13
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Nikodems krauklis Empty
PostTēma: Re: Nikodems krauklis   Nikodems krauklis EmptyTrešdiena Septembris 25, 2013 6:53 pm

žurnālista Nāves Izskapts apraksts par N.Kraukli!


šis tumšai,nevienam nepazīstamais zirdziņš ir ļoti noslēpumains un īsti ar nevienu nekontaktējas!ir zinms ka viņa dzīve nebija viegla,un ka viņš nemaz neplānoja nodarboties ar tenisu!To uzspied viņa vūlgārais patēvs!Manuprāt viņa pagātne nav īpaši tīra,ir aizdomas ka viņš lieto dopingu!Tās protams ir manas domas un jūs varata nepiekrist!nekas nav zināms par viņa īstajiem vecākiem,laikam staigā pa latviju dzerdami!Viņa pamāte ir viens no ļaunākajiem cilvēkiem kādu es zinu!Man ir tas gods būt ar viņu pazīstamam,nav labas atmiņas viņa man meta ar degošu pagali)
)
Tas īsumā bija viss!


Kraukļa adbilde!
paldies tev Nāve Izskapts par jaukajiem vārdiem:)
Mans patēvs nav vūlgārs!Viņš bija lielikākais cilvēks kādu es pazīstu!Turklāt lūdzu nepiemini viņu...viņš ir miris!
Mani īstie vēcāki nestaigā nodzērušies latvijā!Viņi ir paradīzē un no dieva rokas dzer nektāru!mana māte(pamāte) tev meta ar pagali jo tu lūdzi uzrādīt manu istabu jo tu gribēji tur sameklēt dopingu!Kad viņa nepiekrita,jo tajā dienā nomira mana draudzene,tu solijies šo ūķi nodedzināt!apsveicu tevs tas pus gadu vēlāk izdevās!Lūdzu paturi savas antipātijas pie sevis,jo nevienam neintresē tavs viedoklis!
Atpakaļ uz augšu Go down
san4o

san4o


Number of posts : 33
Pieredze : 39
Reputācija : 0
Join date : 24.09.13
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Nikodems krauklis Empty
PostTēma: Re: Nikodems krauklis   Nikodems krauklis EmptyTrešdiena Septembris 25, 2013 9:02 pm

26.09.2013.
Nikodem Krauklis vakar 25.septembri pazinoja-
Ja es uzvaresu saja turnira tad neskatoties uz savam naudas grutibam es 50% no uzvaretas naudas noziedosu sos ciemata Bernu laba,lai sekmetu vinu atistibu.

Pec si pazinojuma krauklis latvijas aprindas kluva arvien zinamaks.Vina popolirtate strauji palielinas.Daudzi uzskata ka vina izredzes ir lielas!Krauklis tik nosaka-uzvares labakais.
Sis polu tenisists ar latviesu izscelsmi klust arvien slavenaks!
Atpakaļ uz augšu Go down
san4o

san4o


Number of posts : 33
Pieredze : 39
Reputācija : 0
Join date : 24.09.13
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Nikodems krauklis Empty
PostTēma: Re: Nikodems krauklis   Nikodems krauklis EmptyCeturtdiena Septembris 26, 2013 11:09 am

Izraksts no N. Kraukļa dienasgrāmatas.

26 09.2013.
".... Šodien es satiku savu bērnības draugu. Bija skumji apjaust kā mēs esam svešinieki. Mums nebija nekā kopīga. Ir tiešām skumji apjaust kā man nav neviena laba drauga. Mans uz ticamākais cilvēks ir mana māte. Varbūt tāpēc mani bērnībā uzskatīja par memiti. Tiešām skumji apjaust ka daudzi nesaprotu cik tuvs katram ir cilvēks līdz to zaudē.... „
Atpakaļ uz augšu Go down
san4o

san4o


Number of posts : 33
Pieredze : 39
Reputācija : 0
Join date : 24.09.13
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Nikodems krauklis Empty
PostTēma: Re: Nikodems krauklis   Nikodems krauklis EmptySestdiena Septembris 28, 2013 1:12 pm

Kur ir palicis Krauklis?Ck mums zināms viņš ierodas tikai uz spēlem un viss!NE vienas intervijas neviena treniņa!ļoti sarežģīta personība...

28.10.2013
"......Smagas dienas,gan garīgi gan fiziski.Citi prasa -kāpēc es esmu tik ļoti noslēdzies sevī?Bet kāpēc tu esi tik ļoti noslēdzies uz āru?Ne katram intresē tas ko tu dari!Vkar bija spēle aizvakar arī.Visi uz mani skatās kā superzvaigzni,man tas riebjas un nepatīk.Es nevaru ciest ka 200 cilvēku nerunājot pa telvīziju skatās uz mani un apspriež katru izdarīto sitienu..nē es ilgi to neizturēšu!..."
Atpakaļ uz augšu Go down
san4o

san4o


Number of posts : 33
Pieredze : 39
Reputācija : 0
Join date : 24.09.13
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Nikodems krauklis Empty
PostTēma: Re: Nikodems krauklis   Nikodems krauklis EmptyPirmdiena Septembris 30, 2013 3:54 pm

30.09.2013
".......Kas ar mani notiek?To gribētu zināt daudzi,bet nezin gandrīz neviens!Viss ir vienkārši..Sī turnira laikā esmu peudzuis nevis fiziski,bet gan morāli!Tam ir diezgan atāls sakars ar spēlētājām spēlēm.Sākšu nio sākuma
Kas Ar mani notika pusfināla spēlē?Tam sākšu ar to ka man nepatika šī turnīra orgonizētība,jo nosākuma teica ka svēdien spēles nenotiks,bet beigās...Es to uzināju tikai pusfināla spēles vidū,ar to arī ir raksturojama man asavādā rīcība.es zaudēju speciāli!Sanāca diezgan labi,jo es negribēju lai visi redz ka es tā daru!..
Bet kam man tas bija vajadzīgs?

K ajau iepriekš minēju mana tēva(patēva) dzimšanas diena ir 29 Septembrī.es reiz viņam apsoliju ka ieradīšos uz katru viņa dzimšanas dienu.Un šo solijumu es turēšu!

Es ātri aizlaidos no speles kamēr mani vel nebija noķēruši uzbāzīgā prese un ar 1 reisu devos uz poliju..
Es paspēju,mātei bija liels pārsteigums!Nu es esmu atpakaļ un esmu gatavs pierādīt ,ka netikai fiziskais spēks,bet arī emocionālais spēks tenissa ir ļoti savrīgs..."
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Nikodems krauklis Empty
PostTēma: Re: Nikodems krauklis   Nikodems krauklis Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Nikodems krauklis
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Nikodems Krauklis

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Multigaming Tennis Tour :: Latviski :: Spēlētāju mājaslapas-
Pāriet uz: