Multigaming Tennis Tour
Multigaming Tennis Tour


Play-by-post career game
 
SatursMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts!

Go down 
AutorsZiņojums
Ernests Gulbis



Number of posts : 8
Pieredze : 10
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13

Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! Empty
PostTēma: Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts!   Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! EmptyOtrdiena Septembris 24, 2013 7:46 pm

Reiz sensenos laikos Irākā piedzima puika vārdā Agdams Bin Laden, laikam ejot viņš mainīja savu identitāti uz Ahmads Lubrikantonikos, jo 2004. gadā viņš jau dažu gadu vecumā piedzīvoja pirmos kara apstākļus, kara laikā nogalinājis cilvēkus, ticis sašauts vairākas reizes, arī nomiris vairākas reizes, bet tomēr tas maitas gabals vēl dzīvs ir. Kā viss sākās ar Tenisu? Viņa asinīs nebija komandu sports/darbības, Ahmads Lubrikantonikos bija indviduālists, Irākā katru piektdienas vakaru dzerot savu iemīļotāko dziru/vīnu Agdamu kuram ir 11. avaroti, izdomāja, kad no ASV gūstekņu galvām izveidos bumbiņas un paņems koka plāknses un spēlēs kaut ko līdzīgu, kas ir badmintonam (Irākā tā saucas Spēlēšanās ar ūksti.)
Šī spēle kļuva profesionāla Irākas kara sektoros un Irākas numur viens bija neviens cits kā Peģis Peģinovskis (cilvēks ar nezināmas izcelsmes saknēm), tā nu Ahmadam Lubrikantonikosam bija smags mačš pret ranga pirmo numuru, bet diemžēl viss trieciens nonāca pakaļā un viņš atslēdzās (tā skaitās vēlviena nomiršanas reize) viņš atdzīvojās Debesīs un piedzima no jauna, kā Pasaulē labākais tenisa zēns talants ar nu jau īstu vārdu uzvārdu Ahmads Lubrikantonikos.
Atpakaļ uz augšu Go down
Ernests Gulbis



Number of posts : 8
Pieredze : 10
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13

Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! Empty
PostTēma: Re: Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts!   Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! EmptyCeturtdiena Septembris 26, 2013 6:11 pm

Vakar ar reisu Bagdāde-Ņujorka-Melburna-Ufa-Londona-Oslo-Melburna Ahmads ieradās gaidāmajam Australian Open turnīram.
Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! 4dd325da31e8432b8e107190767f1341-melbourne-airport

Iebraucot viņu aizkavēja vietējie policisti par maziem pārkāpumiem, marihuānas ievešanas, savu draugu Adam Yahiye Gadaha, kura vārds pamīšus ieņem TOP 10 teroristu saraksta vietu.
Šajā bildē Ahmads tiek ievietots policijas automašīnā.

Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! 13

Pēcāk viņu izlaida par 1 Austrālijas dolāru kā drošības naudu un ar savu draugu (kuru sauc par treneri) Gadahu varēja turpināties gatavoties Australian Open.
Tajā pašā dienā ķengurvalstu ziņās notika šaušalīga ziņa, kad Austrālijā, Melburnā ir uzspridzināts vietējais homīšu bārs, homīši kliedza, citi bimbāja, citi ņēmās ar citiem homīšiem... par galveno vaininieku tieši tika uzskatīts Adam Yahiye Gadaha, kuru aizveda uz pratināšanu un vietējā cietumā, tiesas zālē tika piespriest nāves sods. Kāpēc viņš ir spridzinājis to vietu? Jo viņš teica kad homīši viņam prasījuši, vai viņš var parādīt savu mantību, kas viņiem tur saucas par krānu, viņš pateica ejiet jūs dir** un paņēma mazo T5039KAHA bumbu un uzlaida, to mantību vietu gaisā, vakarā priecājies ar vietējām prostitūtām, viena diena Adam Yahiye Gadaha Austrālijā ir beigusies un Ahmads Lubrikantonikos ir palicis bez sava, tā teikt trenera.

Šeit visi jau bērēs Austrālijā aizlūdzot par Adam Yahiye Gadaha.
Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! _47184325_008621323-1

Bet Ahmads turpina trenēties un ir gatavs pierādīt, kad pīpējot marihuānu var uzvarēt turnīru un kļūt par pasaules numur viens!! Paldies un lūdzu!!! 7!
Atpakaļ uz augšu Go down
Ernests Gulbis



Number of posts : 8
Pieredze : 10
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13

Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! Empty
PostTēma: Re: Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts!   Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! EmptyPiektdiena Oktobris 11, 2013 10:31 am

Šodien beidzot pie savas spēles Indian Wells tika Lubrikantonikoss, viņš spēlēja pret Nikodemu Kraukli un beidzot izcīnija savu pirmo uzvaro pro karjerā ar 3-1 3-0 uzvarot spēli, un beidzot arī tiekot tālāk par pirmo kārtu kādā turnīra, Lubrikantonikos ir gatavs turpināt strādāt, lai uzvarētu šo turnīru un beidzot lai Allāha veiksme uzspīd arī Irākietim.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content




Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! Empty
PostTēma: Re: Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts!   Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts! Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Ahmada Lubrikantonikosa Stāsts!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Multigaming Tennis Tour :: Latviski :: Spēlētāju mājaslapas-
Pāriet uz: