Multigaming Tennis Tour
Multigaming Tennis Tour


Play-by-post career game
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Captain Jack Sparrow

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptyTrešdiena Septembris 25, 2013 2:01 pm

Kapteinis Džeks Sperrows ir amerikāņu tenisa spēlētājs, kurš tenisu iesāka spēlet vēlu, pat ļoti vēlu, viņš to sāka spēlēt 38 gados..!


Džeks pirms nodarbošanās ar tenisu bija kuģa kapteinis ilgus gadus...Viņš tenisu spēlēt izdomāja ļoti interesantā veidā, kad viņš bija kuģa kapteinis , viņš ar savu komandu bija piestājies pie Nigērijas ostas UN viņš redzēja , kad vienai sievitei virsū lido tomāts, Sperrows kā jau īsts džentelmenis izvēlējas glābt dāmu, Džeks paķēra vāli , kas atradās uz zemes un no visa spēka iemauca pa tomātu , un viņš izglabā sievieti no apslapināšanās , to redzēja Nigērijas tenisa izlases galvenais treneris un ieteica Džekam sākt nodarboties ar tenisu, jo viņam ir talants...Tā nu džeks pameta savu kapteiņa darbu un devās spēlēt tenisu...Šobrīd Džeks atrodas Londonā , kur gatavojas pirmajam multigamingtenisstour turnīram...!
Džeka mērķis ir kļūt par ATP ranga līderi !!! Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptyTrešdiena Septembris 25, 2013 2:22 pm

Ekspress intervija ar Džeku Sperrowu viņa treniņnometnes laikā!



Džek, kā jūties , pie kā strādā savā treniņnometnē ?

Sveiki! Es jūtos diezgan labi, esmu kārtīgi pastrādājis fiziskajā un psiholoģiskajā ziņā , viss noritēja , kā biju ieplānojis, vajadzēja uzņemt labu fizisko formu, jo esmu diezgan vecs (smejas)

Vai esi gatavs MultiGamingTenissTour veidotajam turnīram Australian Open ?

Jā , protams , man ir ļoti liels stress, jo tas būs mans pirmais officiālais turnīrs, domāju , ka būs interesanti, jo pret spēlētajiem , kuri ir turnīrā ne reizi neesmu spēlējis Wink

Esi diezgan tālu no mājām, nav grūti pierast pie laika maiņām ?

Protams , ka nav viegli, bet esmu jau pieradis , jo visu dzīvi blandos apkārt pa pasauli un tā man nav pārāk liela problēma. Wink

Kādi ir tavi plāni šai sezonai ?

Mans šīs sezonas galvenais mērķis ir nepievilt savus fanus, un izcīnīt pēc iespējas vairāk uzvaras turnīros, pārējais kā sezonas gaitā ievirzīsies.

Labi , Džek , paldies par interviju un veiksmi Australian Open turnīra!

Paldies, jums tāpat Smile" />
Atpakaļ uz augšu Go down
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptyPiektdiena Septembris 27, 2013 1:38 pm

Džeks Sperrows izcīnija savu pirmo uzvaru Australian Open ar rezultātu 1:3 3:0 3:1 pārspeja Donaldu Makdonaldu !

Džeka vārdi pēc spēles "Spēle bija laba, esmu gandarīts , ka izcīniju uzvaru, jeb spēju saņemties pēc pirmā seta , kur Donalds bija daudz labāks par mani. Paldies Donaldam par spēli , bet nu tagad man ir jādodas" (paņem mantas un aiziet)
Atpakaļ uz augšu Go down
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptyPiektdiena Septembris 27, 2013 8:07 pm

Džeks Sperrows ar rezultātu 4:3 un 3:1 sīvā cīņā pārspēja Kristeru Plūmi.

Džeka pēcspēles komentārs " pirmkārt vēlos pateikt paldies savam pretiniekam Kristeram, novēlu viņam vairāk veiksmes nākamreiz, par šo uzvaru vēlos pateikt paldies savam tēvam un trenerim Johnam Sparrowam,jo bez viņa palīdzības es neizcinitu uzvaru šodien . Šī bija mana grūtākā spēle karjerā, jo es gandrīz zaudēju 1majā setā un spēle varēja ievirzīties citā gultnē, tāpēc vēlreiz atkārtoju , man paveicās šodien. tagad gan man jāiet ! uz redzi !"
Atpakaļ uz augšu Go down
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptyPiektdiena Septembris 27, 2013 8:16 pm

TP par prognozēm !
TP - 7
forehand spēks (5 -> 7)
backhand spēks (5 -> 7)
serves precizitāte (5 -> Cool

Atpakaļ uz augšu Go down
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptySestdiena Septembris 28, 2013 6:40 pm

Džeks šodien piekāpās vienam no Zommeru brāļiem. Šoreiz Uvim.

spēles apskats - Pirmais 1/2 fināls sākās ar Uvja Zommera diviem uzvarētiem geimiem. No sākuma pārliecinoši paņēmis savu servi, viņš izmantoja iespēju un lauza vēl neiesilušā Džeka servi. Ātri vien Sperrovs atguvās un pēc četriem geimiem rezultāts 2:2.
Punkti vairs netika dāvināti un abiem nācās pasvīst pie savām servēm, taču servētāji bija ļoti stabili. Nākamajos sešos geimos servētājs uzvarēja savu servi un pēc desmit geimiem rezultāts 5:5. Zommers kārtējo reizi paņemot savu servi, pēkšņi mainīja taktiku un aktīvi devās pie tīkla. Risks deva rezultātu un pirmais sets beidzās ar Uvja uzvaru 7:5.

Džeka ķermeņa valoda liecināja, ka viņš ir morāli sagrauts un to parādīja arī viņa spēle. Uvim nebija problēmu uzvarēt arī otrajā setā un kārtīgi pazemot Sperrovu. Spēles gala rezultāts 7:5 ; 6:0


Pēdējo reizi labojis Robic Sestdiena Septembris 28, 2013 6:54 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
KRisTiNs

KRisTiNs


Number of posts : 34
Pieredze : 34
Reputācija : 0
Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : LSHL

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptySestdiena Septembris 28, 2013 6:51 pm

Tev kļūda Uvim nevis Kristam Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptySestdiena Septembris 28, 2013 6:53 pm

ups, jā! Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptyPirmdiena Septembris 30, 2013 4:58 am

Pēc jaunākajiem Pasaules ranga datiem , Džeks Sperrows atrodas cienijamajā 3/4 dalītajā vietā ar Nikodemu Kraukli . Viņi atpaliek tikai no brāļiem Zommeriem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptyOtrdiena Oktobris 01, 2013 4:51 am

Džeks Sperows par gaidāmo turnīru:"Tikko uzzināju savu nākamo pretinieku Masters 1000 turnīra !
Šoreiz tas būs Križs Labaisvards!
Australian open Križs izkrita no turnīra ļoti ātri , tāpēc domāju , ka būs grūta spēle, jo Križs vèlesies reabilitēties par savu neveiksmi un gribēs pierādīt , ka arī viņš māk spēlēt tenisu !
Veiksmi gan Križam , gan man !"
Atpakaļ uz augšu Go down
Robic

Robic


Number of posts : 27
Pieredze : 31
Reputācija : 0
Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow EmptyCeturtdiena Oktobris 10, 2013 6:42 pm

Jacks no turnīra izkrita ļoti ātri piekāpjoties Labaisvardam!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Captain Jack Sparrow Empty
PostTēma: Re: Captain Jack Sparrow   Captain Jack Sparrow Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Captain Jack Sparrow
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Jack Sparrow

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Multigaming Tennis Tour :: Latviski :: Spēlētāju mājaslapas-
Pāriet uz: