Join date : 21.09.13
Age : 26
Dzīvesvieta : Sigulda

BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open Empty
PostTēma: BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open   BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open EmptyPirmdiena Septembris 30, 2013 7:05 pm

Join date : 24.09.13

PostTēma: Re: BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open   BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open EmptyPirmdiena Septembris 30, 2013 8:15 pm

Forši šeit viss iet ļoti ātri uz priekšu! Saturies Olson!

Number of posts : 64
Pieredze : 105
Reputācija : 1
Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : Cēsis, Latvija

PostTēma: Re: BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open   BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open EmptyTrešdiena Oktobris 02, 2013 5:19 pm

Paziņojums visiem! Smile Iespējams, ka turnīrs sāksies tomēr nevis šovakar, bet rītā, jo man ir ļoti daudz darba, sakarā ar līgu, nevis ārpuss tās!

Age : 24

PostTēma: Re: BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open   BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open EmptyCeturtdiena Oktobris 03, 2013 5:00 pm

vakardienas spēlē Arthus Grosberk ar 4-2 un 3-1 uzvarēja mareku Enģeli, apsveicam Artūru
Skipper

Number of posts : 10
Pieredze : 12

Iesaku atsvaidzināt to tabulu pēc katra mača, kļūs pamatīgi pārskatamāk Wink Un vel, kad būs M.Rodžera spēle beidzot? Nevaru jau sagaidīt savu debiju Very Happy
san4o

san4o

Number of posts : 33
Pieredze : 39
Dzīvesvieta : Lshl!:D

Izlasi noteikumus. Administratoriem aizliegts prasīt kad notiks spēles! Bet ja godīgi tad es pats nezinu.
PainFoinmr

PainFoinmr

Join date : 02.10.13
Age : 27
Dzīvesvieta : Valmiera

San4o, kur kas tāds rakstīts? Te ir ļoti nepārskatāmi noteikumi. Šeit par to nekas nav minēts - https://mgtennistour.latvianforum.net/t3-noteikumi
san4o

san4o

5. Netraucēt turnīra gaitai un to vadītājiem.
Domāts arī neprasīt kad būs spēles, jo tas ļoti kaitina. P. S. Es to neizdomāju.
Skipper

Es domāju, ka neliela paskubināšana ik pa laikam nenāk par ļaunu Wink Ja prasa katru mīļi brīdi vai arī katru dienu, tad jā, tā ir cita runa.
san4o

san4o

Saprotams.
PainFoinmr

PainFoinmr

Age : 27

PostTēma: Re: BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open   BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open EmptyPiektdiena Oktobris 04, 2013 5:17 am

Nu labi, pienjemsu, bet derêtu uzrakstît precîzãk. Godîgi, es neredzu, kã jautãjums traucê turnîra norisi.
jesand
Admin
jesand

Age : 26

san4o rakstīja:
Tos noteikumus neizdomāju arī es. Tos izdomāja Matīss viens pats, bet tie ir saprotami. Spēles būs un to laiki pieejami sadaļā ''Kalendārs''. Paldies Smile

Age : 24

Šodien plkst. 12.40 tiks izsimulēta spēle M.Rodžers vs M.Dymo, nav ziņu, vai būs live, bet simulācija būs noteikti Smile

Age : 24

Mikus Rodžers - Marks Dymo

Šodien tikai izspēlēta otrā spēle BNB Paribas turnīrā starp M. Rodžersu un Marku Dymo
1. sets iesākās ļoti, ļoti interesanti, jo spēlē sākums bija (1-1) tālāk 1. setā geimus uzvarēja tikai Rodžers un uzvarēja visā geimā ar (3-1).

2. sets jau atkal iesākās ar ļoti interesantu un sīvu cīņu, pēc nospēlētiem 4. geimiem rezultāts bija (2 - 2) Taču tad jau iniciatīvu savās rokās pārņēma Dymo un uzvarēja ar rezultātu (4 -2)

3. setā jau daudz vairāk spēka palicis bija Markam Dymo un uzvarēja visā spēlē ar rezultātu (1-3, 4-2, 3-1) Apsveicam Marku ar tikšanu tālāk, bet diemžēl Mikum Rodžersam šis turnīrs ir beidzies, novēlam veiksmi viņam nākotnē. Smile

Spoiler:
jesand
Admin
jesand

Age : 26

PostTēma: Re: BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open   BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open EmptyPirmdiena Oktobris 07, 2013 12:50 pm

R16
Laiks Indianvelsā atkal ir saulains, un spēles turpinās Wink

Matīss Kokins - Dear Diesel

Spēli izcili iesāka Matīss, uzvarot trīs geimus pēc kārtas, taču tad nācās pašam saņemt servi un kapitulēt orajā setā ar 0-3. Izšķirošajā setā abi nežēloja vēl atlikušos spēkus un izcilā mačā uzvaru svinēja Kokins ar 3-0 ; 0-3; 3-0.

Statistika
Spoiler:

Ričards Gaļickis - Donald McDonald

Lai gan šai spēlei netika pievērsta palielināta nozīme, tā izvērtās ļoti gara un aizraujoša!
Par pirmā seta varoni kļuva Ričards izcīnot bezierunu 3-0 uzvaru.

Otrajā setā abi nospēlēja ļoti garus divus geimus un pēc tiem rezultāts 1-1. Seta izskaņā labāk darbojās Donalds uzvarot ar 3-1.

Šī mača izšķirošais sets sākās ar līdzīgiem četriem geimiem, kuros pie breikbumbām tika abi spēlētāji. Uzvarētāju 6 geimu laikā noskaidrot neizdevās un bija nepieciešams taibreiks.

Tajā spēle turpināja būt ļoti līdzīga, taču pie negaidītas iespējas pabeigt maču tika Gaļickis, un ar otro mēģinājumu viņam tas izdevās. Šis mačs ieies vēsturē kā līdz šim garākais mačs : 33 min!

Križs Labaisvārds - Jack Sparrow

Spēli pārsteidzoši labi iesāka Križs, taču pie breika viņš netika. Džekam bija jāspēlē no aizsardzības pat pei savas serves, nemaz nerunājot par pretinieka serves lauzšanu. Lai gan pēc 4 geimiem rezultāts noturējās 2-2, Križs atrada spēkus lai beidzot lauztu pretinieka servi un uzvarētu pirmajā setā.

Kā gaidīts, Džeks nebija ar pliku roku ņemams un ātri izvirzijās vadībā otrajā setā. Tomēr Križs šodien aizvadīja savas karjeras labāko maču. Otrajā setā saglābt neko neizdevās, taču trešais sets bija bez pretestības un Labaisvārds izcīnīja sensacionālu uzvaru ar 4:2 ; 1:3 ; 3:0

Statistika

Spoiler:

Kristers Plūme - Deniss Daņilovs

Par favorītu noteikti uzskatāms bija Daņilovs, un, drošvien, būtu arī uzvarējis šajā mačā, taču nepaspēja sasmelt izlieto ūdeni otrajā setā un piedzīvoja fiasko jau pirmajā kārtā ar 0:3 ; 2:4.

Statistika
Spoiler:
newdenisons2

Number of posts : 11

PostTēma: Re: BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open   BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open EmptyOtrdiena Oktobris 08, 2013 2:53 pm

Damn,man neveicas Very Happy
jesand
Admin
jesand

Age : 26

Mārtiņš Ozols - Mike Olson

Spēli prognozēt bija grūti, taču dalībnieku uzskati liecināja par labu Olsonam. Pēc smagnēja seta sākuma, Ozols spēja uzvarēt vienu geimu, taču tas bija viņa VIENĪGAIS visā spēlē. Gala rezultāts 1:3 ; 0:3.

Ahmed Lubrikantonikos - Nikodems Krauklis

Pēc iepriekšējā turnīra, par spēles favorītu uzskatīts tika Krauklis. Tomēr, viņš maču iesāka smagnēji un nonāca iedzinējos ar 0-2. Vienu geimu Krauklis spēja saglābt, taču pirmajā setā zaudējums ar 1-3.

Otro setu ar servi iesākā Lubrikantonikos un uzreiz pēc tam paņēma pretinieka servi un bez problēmām pieveica spēcīgo pretinieku ar 3-1 ; 3:0.

Statistika
Spoiler:

Uvis Zommers - Mark Dymo

Iepriekšējo turnīru izcili aizvadījušais U. Zommers tika uzskatīts par neapšaubāmu favorītu. Šo statusu viņam nācās aizstāvēt jau pirmajā setā, kad viņš nonāca aizmugurē ar 0-1 un zaudētu servi. Ātri vien viņš situāciju laboja un izvirzījās vadībā ar 2-1, taču lai noteiktu seta uzvarētāju bija nepieciešams taibreiks. Pirmos punktus izcīnīja Zommers un vadību 2-0 noturēja līdz beigā uzvarot pirmo setu ar 4:3(5).

Otrais sets bija gandrīz identisks pirmajam. Marks izvirzijās vadībā ar 1-0, tad Zommers tika līdz 2-1 un pat pie iespējas nobeigt maču! To viņš neizmantoja un načās spēlēt vēl vienu taibreiku, kurā labāks ar 7:5 izrādījās Dymo.

Izšķirošajā setā lietas virzījās savādāk, Zommeram izvirzoties priekšā jau seta sākumā ar 1-0. Vēlāk vadībā tiak Dymo, taču servētāji savas serves noturēja godam un bija nepieciešams trešais taibreiks.

Tajā atkal labāk sāka Uvis, izvirzoties priekšā 2-0, pēc tam arī 3-1. Dymo tika līdz 3-3, taču tad zaudēja 4 punktus pēc kārtas un kapitulēja ar 3:4(5); 4:3(5) ; 3:4(3).

Šī spēle ieies vēsturē ar to, ka tā ir līdz šim garākā spēle - 37 min!
Tāpat, šajā mačā bija visvairāk izspēles - kopā 138! uzvarēto punktu attiecība ļoti līdzīga - Zommers 70:68 Dymo.

Statistika
Spoiler:
jesand
Admin
jesand

Age : 26

PostTēma: Re: BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open   BNP Paribas Indian-Wells Masters 1000 Open EmptySestdiena Oktobris 12, 2013 6:56 pm

Krists Zommers - Arthur Grosberg

Favorīts Zommers maču iesāka lieliski un nedeva iespēju pretiniekam tikt pie uzvarēta geima, nobeidzot to ar 3:0.

Otrajā setā Artūrs spēja pacīnīties, taču neko nepanāca un kapitulēja ar 0:3 ; 2:4. Spēle bija blāva un neskatāma.