Join date : 23.09.13
Age : 25
Dzīvesvieta : Riga

Australian Open 2013 - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Australian Open 2013   Australian Open 2013 - Page 2 EmptySestdiena Septembris 28, 2013 6:19 pm

Robic rakstīja:
Nebūs. Spēle par 3šo vietu ir tikai Davis Cup.
Robic

Robic

Age : 25

ok, ja pusfināla es zaudēju, būs man kkada naudas balva?
jesand
Admin
jesand

Age : 26

Krists Zommers - Nikodems Krauklis

Otru pusfinālu varētu uzskatīt par neprognozējamu. Tājā tikās milzenis Zommers un, līdz šim, visstabilāk spēlējošais Krauklis. Par favorītu uzskatāms Krauklis.
Spēle gan sākās līdzīgi, taču viss mainījās kad Nikodems vinnēja divus geimus pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 4:3. Ļoti neraksturīgi, viņš nespēja breiku nosargāt un atdeva pārsvaru Krista rokās. Lai gan rezultāts 5:4 nav uzskatāms par pārsvaru ja jāuzņem pretinieka serve, zināms spiediens uz Kraukli bija un ar to viņš galā netika. Pirmajā setā pārāks Krists ar 6:4.

Otru setu atkal labāk sāka Krauklis izvirzoties vadībā ar 3:1. Garu izspēļu bija maz, tāpēc par nogurumu jāsūdzās nebija ne vienam, ne otram. Patiešām, Nikodems šodien izskatījās ļoti apjucis un neraksturīgi sev atkal izsēja pārsvaru un nācās spēlēt no aizmugures. Līdzīgi kā pirmajā setā, arī tagad viņš pie rezultāta 5:5 nespēja noturēt savu servi un pēdējā geimā izskatījās bezspēcīgs. Spēles gala rezultāts labvēlīgs Kristam Zommeram 6:4 ; 7:5.
Statistika
Spoiler:

Fināls tiks spēlēts līdz 3 uzvarētiem setiem. Katrā setā līdz 6 geimu uzvarai.
Attiecīgi sasniegtajiem rezultātiem tiks piešķirti reitinga punkti, naudas balvas un treniņa punkti

Number of posts : 64
Pieredze : 105
Reputācija : 1
Join date : 22.09.13
Age : 24
Dzīvesvieta : Cēsis, Latvija

PostTēma: Re: Australian Open 2013   Australian Open 2013 - Page 2 EmptySvētdena Septembris 29, 2013 6:17 pm

Fināls

Krists Zommers - Uvis Zommers

Šodien pirmajā turnīrā "Australian Open" notika lielā finālspēle, starp diviem brāļiem Uvi Zommeru un Kristu Zommeru. Laika apstākļi bija ideāli tenisa spēlei. Spēles sākums pavērsās diezgan neinteresants, (tāda bija visa spēle Sad) jo Uvis izskatījās 2 galvas tiesas labāks par savu brāli. pirmais sets noslēdzās ar (6-0) otrajā setā galīgi nenotika nekas intersants un atkal ar (6-0) uzvarēja Uvis, bet trešajā setā pie rezultātiem (1-0) un (4-0) Kristam bija labas izredzes paņemt geimu, bet viņš izlaida 30-0 un 30-15 pārsvarus un zaudēja! Iespējams meistarīgāks tenisists būtu uzvarējis! Apsveicam Uvi ar pārliecinošo uzvaru :)Un iespējams, ka daudzi bija gaidījuši interesantāku finālu, jo dažas R16 spēles bija interesantākas par šo finālu, kur bija (6-0, 6-0, 6-0) ceram, ka citos turnīros tiešām fināli būs interesantāki.
Spoiler:
Intarusu

Number of posts : 12
Pieredze : 12
Join date : 24.09.13

PostTēma: Re: Australian Open 2013   Australian Open 2013 - Page 2 EmptyPirmdiena Oktobris 07, 2013 12:42 pm